logo



01
ოქტ
2018

საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა ტბელ აბუსერისძის სახელობის სასწავლო უნივერსიტეტში 2018 წელს სამაგისტრო პროგრამებზე ჩარიცხული სტუდენტების სია

2018-2019  სასწავლო წელს   ა(ა)იპ   საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა ტბელ აბუსერისძის სახელობის სასწავლო უნივერსიტეტში სამაგისტრო საგანმანათლებლო პროგრამებზე ჩაირიცხულთა სია: 

სამართალმცოდნეობის და საჯარო მმართველობის ფაკულტეტი

სპეციალობა : საჯარო მმართველობა 

  1. გოგიტიძე მალვინა  ;
  2. დუმბაძე გოგიტა ;
  3. გაბიტაძე ტარზან;
  4. ხმალაძე რამაზ ;
  5. ქამადაძე ნიკა;
  6. დავითაძე გიორგი ;
  7. ცენტერაძე ბადრი;
  8. ძნელაძე მარიკა;
  9. ძნელაძე ნინო ;
  10. ხარაძე ირინა ;
  11. იაკობაძე მირზა;
  12. ბოლქვაძე მერაბ;
  13. ადაძე მინდია;
  14. ბეჟანიძე ხათუნა;
  15. კახიძე ლია;
  16. საგინაძე თეონა;
  17. ვაშაყმაძე ნინო;
  18. ტაკიძე დავით ;
  19. უმეთაძე როინ;
  20. თოდაძე თამარ ;
  21. შანთაძე ირმა;
  22. აბაშიძე ზენარი;
  23. ბათაძე დავით;
  24. ბერიძე თამარ;
  25. ცეცხლაძე მარიკა;
  26. აბაშიძე ირაკლი ;
  27. ბოლქვაძე თამრიკო .

აგრარულ მეცნიერებათა და ბიზნესის ადმინისტრირების ფაკულტეტი

სპეციალობა: ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები

  1. ზაქარაძე თეონა ;
  2. ჯაფარიძე ნინო ;
  3. შავაძე გელა ;
  4. კაციტაძე ჟორა ;
  5. გიორგი კვეკვესკირი;
  6. კონცელიძე მარიამ ;
  7. ხოზრევანიძე ტარიელ ;
  8. ლორთქიფანიძე მინდია ;
  9. მახარაძე თამუნა ;
  10. ბოლქვაძე ჯაბა ;
  11. სურმანიძე თამარი ;
  12. იაკობაძე მინდია ;
  13. ნაკაშიძე ჯიმშერ ;
  14. ივანიაძე ტარიელ ;
  15. ბალაძე ბიძინა ;
  16. გოგიტიძე გოგი ;
  17. ჩხეიძე არჩილ ;
  18. ქარცივაძე გიზო ;
  19. ჭაღალიძე ზურიკო ;
  20. შერვაშიძე დავით ;
  21. შავაძე მარი ;
  22. კაკაბაძე მაია ;
  23. დარჩიძე ქეთევან ;
  24. შარაშიძე ინეზა ;
  25. ჩხარტიშვილი ვასილ ;
  26. მახარაძე ირაკლი ;
  27. ჭყონია მარიტა ;
  28. უშარიძე მარიამ ;
  29. ცეცხლაძე თამუნა ;
  30. ვერძაძე თამარ ;
  31. შიუკაშვილი გიგა ;
  32. ანანიძე ესმა ;
  33. ბერიძე თეონა ;
  34. ხინიკაძე რეზო ;
  35. ქედელიძე იმედა ;
  36. თურმანიძე თამარ ;
  37. სურმანიძე ალი ;
  38. საფარიძე გიორგი ;
  39. გვარიშვილი ამირან ;
  40. ღორჯომელაძე მარიამ ;
  41. დავითაძე დარინა ;
  42. ჩხუბაძე ბექა ;
  43. კიკვაძე ნიკოლოზ ;
  44. გოგიტიძე მადონა ;
  45. ქათამაძე როლანდ ;
  46. ვარშალომიძე გურანდა ;
  47. ევგენიძე თამუნა ;
  48. მიქელაძე ლაშა ;
  49. ზოსიძე გიორგი .

სპეციალობა: აგრარული მეცნიერებანი

  1. შანიძე იმედა ;
  2. ტაკიძე იაგო ;
  3. ტაკიძე შორენა;
  4. ძირკვაძე მამუკა;
  5. ბოლქვაძე დიმიტრი;
  6. ალექსანდრე მელიქაძე.

სპეციალობა: მათემატიკა

  1. მიქელაძე მარიამ;
  2. აბულაძე ბადრი .

სოციალურ მეცნიერებათა და ჯანდაცვის ფაკულტეტი

სპეციალობა: ჟურნალისტიკა

  1. კალანდაძე ნანა ;
  2. ბრუნჯაძე გიორგი ;
  3. ბლაგიძე გელა ;
  4. ვერენიდი რუსუდან ;
  5. ბერიძე ხათუნა ;
  6. ბოლქვაძე მზექალა ;
  7. მჟავანაძე მარიამი .

ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა და განათლების ფაკულტეტი

სპეციალობა: ისტორია

  1. მიქელაძე ქეთევან ;
  2. შაინიძე ლალი;
  3. დიასამიძე სოფიკო;
  4. თავაძე მინდია ;
  5. მექვაბიშვილი ნიკა ;
  6. ტარიელაძე ნესტან.

სპეციალობა: ფილოლოგია 

  1. ხარაძე შორენა;
  2. მახარაძე თეონა ;
  3. ტაკიძე ხატია ;
  4. ზარნაძე მარიამ ;
  5. აბუსელიძე ნინო ;
  6. გადელია თეონა.

სპეციალობა:  ქართველური ენათმეცნიერება

  1. კილაძე მირანდა – პ/ნ 58001032334.

 

სპეციალობა: განათლება

  1. გორგილაძე ლუიზა;
  2. დიასამიძე გურანდა;
  3. კირჩხელი მარიამ;
  4. ფარტენაძე მაგდა ;
  5. გოგიტიძე თეონა;
  6. ფუტკარაძე ელზა ;
  7. აბუსელიძე რუსუდან ;
  8. თამაზაშვილი მერი ;
  9. წულუკიძე ზეინაბ ;
  10. დავითაძე მალვინა ;
  11. ხარაბაძე დავით ;
  12. ზოიძე ლია ;
  13. თურმანიძე ეკა;
  14. ზოიძე სალომე;
  15. დავითაძე თალიკო ;
  16. ცელაძე ნონა ;
  17. ფუტკარაძე ნელი ;
  18. დავითაძე ხატია ;
  19. ირემაძე ხატია ;
  20. კალანდარიშვილი ლონდა ;
  21. აბულაძე სოფიკო ;
  22. ართმელაძე თამთა ;
  23. დავითაძე დარინა ;
  24. აბაშიძე გიული ;
  25. გოლიაძე მარიამ ;
  26. ქორიძე ქრისტინე .

 

 

კომენტარის დაწერა

*

captcha *