logo



02
ოქტ
2017

საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა ტბელ აბუსერისძის სახელობის სასწავლო უნივერსიტეტში 2017 წელს სამაგისტრო პროგრამებზე ჩარიცხული სტუდენტების სიები

 

საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა ტბელ აბუსერისძის სახელობის სასწავლო უნივერსიტეტში

2017 წელს სამაგისტრო პროგრამებზე ჩარიცხული სტუდენტების სიები

ფაკულტეტი: – ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა და განათლების
სპეციალობა – ფილოლოგია
N სახელი, გვარი სპეციალობა
1 გიული კვირიტიძე ფილოლოგია
2 გიული დეკანაძე ფილოლოგია
3 ინეზა დავითაძე ფილოლოგია
4 დალი დავითაძე ფილოლოგია
5 დავით ფუტკარაძე ფილოლოგია
6 თამთა ნაკაშიძე ფილოლოგია
7 მაია ფუტკარაძე ფილოლოგია
8 ლალი თავართქილაძე ფილოლოგია
9 თამარი სანიკიძე ფილოლოგია
10 გენადი ბილვანიძე ფილოლოგია
11 ელიტა კახიძე ფილოლოგია
12 საბინა ხაჯიშვილი ფილოლოგია
13 ზაირა შავაძე ფილოლოგია
14 თეონა ქათამაძე ფილოლოგია
15 მარია გოგიტიძე ფილოლოგია
16 მარიამ დუმბაძე ფილოლოგია
17 გიული ბერიძე ფილოლოგია
18 მარინე ცინცაძე ფილოლოგია
19 სოფიკო ივანაძე ფილოლოგია
20 თამილა ნიჟარაძე ფილოლოგია
21 სალომე კაკაბაძე ფილოლოგია
22 გიული ბერიძე ფილოლოგია
23 ნინო შავაძე ფილოლოგია
24 ნატო ტაკიძე ფილოლოგია
25 მინდია იაკობაძე ფილოლოგია
26 მაია ბერიძე ფილოლოგია
27 ნანა ვასაძე-ჯანელიძე ფილოლოგია
28 მაია ოქროპირიძე ფილოლოგია
29 ალინა ლომაძე ფილოლოგია
30 ფატიმა მგელაძე ფილოლოგია
31 ნინო ცეცხლაძე ფილოლოგია
32 ილონა შავლიძე ფილოლოგია
33 ნათია შავაძე ფილოლოგია
34 ირინა ძირკვაძე ფილოლოგია
35 ნათია თავართქილაძე ფილოლოგია
სპეციალობა – ისტორია
N სახელი, გვარი სპეციალობა
1 ოქრო დავითაძე ისტორია
2 თამილა ბოლქვაძე ისტორია
3 ინდირა სურმანიძე ისტორია
4 თამარ ფარტენაძე ისტორია
5 კახა აბულაძე ისტორია
6 თეონა კოჩალიძე ისტორია
7 მალვინა დიასამიძე ისტორია
8 სოფიო ბერიძე ისტორია
9 ზურაბ შაინიძე ისტორია
10 ქეთინო ცინცაძე ისტორია
11 შორენა წიქორიძე ისტორია
12 ემინე კახაძე ისტორია
13 ია ცეცხლაძე ისტორია
14 თამთა ბოლქვაძე ისტორია
15 დარინა ავალიანი ისტორია
16 მუხრან თურმანიძე ისტორია
17 ლაშა შაინიძე ისტორია
18 ქეთევან დავითიანი ისტორია
19 ქეთინო ირემაძე ისტორია
20 გოჩა გათენაძე ისტორია
21 ნინო ფუტკარაძე ისტორია
სპეციალობა – განათლება
N სახელი, გვარი სპეციალობა
1 თეა შილაძე განათლება
2 დიანა ესერიძე განათლება
3 თეონა დონაძე განათლება
4 მარიამ პატარაია განათლება
5 თეონა დიასამიძე განათლება
6 ხატია ზოსიძე განათლება
7 ხატია გოგრაჭაძე განათლება
8 მაია დავითაძე განათლება
9 მზია მიქელაძე განათლება
10 ნინო ხიმშიაშვილი განათლება
11 მარიამ გოგიტიძე განათლება
12 ეთერ სოლომონიძე განათლება
13 ია ფუტკარაძე განათლება
14 მალვინა დიასამიძე განათლება
15 თამარ ცინცაძე განათლება
16 ლელა ჯაყელი განათლება
17 დალი ბერიძე განათლება
18 ნინო რუსიეშვილი განათლება
19 თეონა თავართქილაძე განათლება
 სპეციალობა – არქეოლოგია
N სახელი, გვარი სპეციალობა
1 ირაკლი მჟავანაძე არქეოლოგია
2 თეონა დარჩიძე არქეოლოგია
3 თამარ ხიმშიაშვილი არქეოლოგია
4 მარად აბუსელიძე არქეოლოგია
5 მამული გორგილაძე არქეოლოგია
სპეციალობა – ქართველური ენათმეცნიერება
N სახელი, გვარი სპეციალობა
1 ნარგული ბოლქვაძე ქართველური ენათმეცნიერება
2 ქეთინო აბულაძე ქართველური ენათმეცნიერება
3 ეთერ მორთულაძე ქართველური ენათმეცნიერება
4 თეონა ფუტკარაძე ქართველური ენათმეცნიერება
5 ნაირა ჯოყილაძე ქართველური ენათმეცნიერება
6 ვაჟა ბილვანიძე ქართველური ენათმეცნიერება
7 მანარ კოჩალიძე ქართველური ენათმეცნიერება
8 რუსუდან ირემაძე ქართველური ენათმეცნიერება
9 ცისნამი ბერიძე ქართველური ენათმეცნიერება
სპეციალობა – ხელოვნებათმცოდნეობა
     
N სახელი, გვარი სპეციალობა
1 მაია თავართქილაძე ხელოვნებათცოდნეობა
2 ნინო გვიანიძე ხელოვნებათცოდნეობა
3 გუგული ბერიძე ხელოვნებათცოდნეობა
4 ალექსანდრე ბერიძე ხელოვნებათცოდნეობა
5 ლაურა ხაბაზი ხელოვნებათცოდნეობა
6 თამილა ბალაძე ხელოვნებათცოდნეობა
7 თეონა გოგიაშვილი ხელოვნებათცოდნეობა
8 თამილა საგინაძე ხელოვნებათცოდნეობა
9 თამთა მგელაძე ხელოვნებათცოდნეობა
10 ლია ქუმარიტაშვილი ხელოვნებათცოდნეობა
11 მანანა სურმანიძე ხელოვნებათცოდნეობა
12 ეკატერინე ჯინჭარაძე ხელოვნებათცოდნეობა
13 ინდირა ქოქოლაძე ხელოვნებათცოდნეობა
14 ჯუნა გუჩმანიძე ხელოვნებათცოდნეობა
15 სოფიკო ფუტკარაძე ხელოვნებათცოდნეობა
16 მანანა ბოლქვაძე ხელოვნებათცოდნეობა
17 ვარდო ბოლქვაძე ხელოვნებათცოდნეობა
18 სოფიო არძენაძე ხელოვნებათცოდნეობა
19 თორნიკე დიდიძე ხელოვნებათცოდნეობა
20 რუსუდან შავიშვილი-ნიჟარაძე ხელოვნებათცოდნეობა
21 ახმედ მიქელაძე ხელოვნებათცოდნეობა
22 ანა ხალვაში ხელოვნებათცოდნეობა
23 ინგა დავითაძე ხელოვნებათცოდნეობა
24 ხათუნა ბოლქვაძე ხელოვნებათცოდნეობა
 

 ფაკულტეტი: – სამართალმცოდნეობის და საჯარო მმართველობის

სპეციალობა – საჯარო მმართველობა
N სახელი, გვარი სპეციალობა
1 ლანა ნიკოლაიშვილი საჯარო მმართველობა
2 ქეთევან ესერიძე საჯარო მმართველობა
3 ილონა თავართქილაძე საჯარო მმართველობა
4 გოგიტა ძირკვაძე საჯარო მმართველობა
5 მურად ძირკვაძე საჯარო მმართველობა
6 ჯონი აბულაძე საჯარო მმართველობა
7 გია ბერიძე საჯარო მმართველობა
8 რუსუდან კურცხალიძე საჯარო მმართველობა
9 თორნიკე მეგრელიშვილი საჯარო მმართველობა
10 მარინე პაპუნიძე საჯარო მმართველობა
11 თეონა კაკაციძე საჯარო მმართველობა
12 ლევან ხოზრევანიძე საჯარო მმართველობა
13 ალი ცეცხლაძე საჯარო მმართველობა
14 მარიამ მიქელაძე საჯარო მმართველობა
15 გიორგი კაკალაძე საჯარო მმართველობა
16 თამარ მექურიძე საჯარო მმართველობა
17 მადონა ტაკიძე საჯარო მმართველობა
18 თედო ტაკიძე საჯარო მმართველობა
19 მარიკა თავართქილაძე საჯარო მმართველობა
20 ნინო ჭაღალიძე საჯარო მმართველობა
21 თამილა კილაძე საჯარო მმართველობა
22 თამთა ქოქოლაძე საჯარო მმართველობა
23 მარიამ მიქელაძე საჯარო მმართველობა
24 მერი ორმოცაძე საჯარო მმართველობა
25 მინდია დიასამიძე საჯარო მმართველობა
26 თომა ქამადაძე საჯარო მმართველობა
27 მინდია მიქელაძე საჯარო მმართველობა
28 გოგი ბოლქვაძე საჯარო მმართველობა
29 დიანა ცეცხლაძე საჯარო მმართველობა
30 თამარ მიქელაძე საჯარო მმართველობა
31 ქრისტინე მიქელაძე საჯარო მმართველობა
32 თამუნა უზუნაძე საჯარო მმართველობა
33 გურანდა ხოზრევანიძე საჯარო მმართველობა
34 გოჩა ივანაძე საჯარო მმართველობა
35 ლია ბოლქვაძე საჯარო მმართველობა
36 თორნიკე კაკაციძე საჯარო მმართველობა
37 დათო კეკელიძე საჯარო მმართველობა
38 ჯუანშერ აბაშიძე საჯარო მმართველობა
39 ცისნამი კოჩალიძე საჯარო მმართველობა
40 რიტა გელაძე საჯარო მმართველობა
41 ნიკა წულუკიძე საჯარო მმართველობა
42 სალომე ზაქარიაძე საჯარო მმართველობა
43 გოდერძი მახარაძე საჯარო მმართველობა
44 მანონი ბერიძე საჯარო მმართველობა
45 თამარ ქურციკიძე საჯარო მმართველობა
46 გოგიტა მახარაძე საჯარო მმართველობა
47 ირმა ლომთათიძე საჯარო მმართველობა
48 მაია კეჟერაძე საჯარო მმართველობა
49 რუსუდან ცისკარაძე საჯარო მმართველობა
50 თეონა ცეცხლაძე საჯარო მმართველობა
ფაკულტეტი: – აგრარულ მეცნიერებათა და ბიზნესის ადმინისტრირების
სპეციალობა   –  მათემატიკა

 

N სახელი, გვარი სპეციალობა
1 თეონა თებიძე მათემატიკა
2 ირინა მჟავანაძე მათემატიკა
3 გიგა ქიქავა მათემატიკა
    4 გოჩა გოგიტიძე მათემატიკა
5 ივერი ქათამაძე მათემატიკა
6 გოჩა დუმბაძე მათემატიკა
7 სალომე ქათამაძე მათემატიკა
8 მარიამ ავალიანი მათემატიკა
9 ფრიდონ კილაძე მათემატიკა
10 ზეინაბ კახაძე მათემატიკა
11 ნუკრი სურმანიძე მათემატიკა
12 მინდია ბოლქვაძე მათემატიკა
13 ლანა დათუნაშვილი მათემატიკა
14 თორნიკე კახიძე მათემატიკა
15 მანუჩარ ბერიძე მათემატიკა
16 დავით ლაზაშვილი მათემატიკა
17 ნინო მჟავანაძე მათემატიკა
18 ნარგიზ ქობულაძე მათემატიკა
19 მამუკა ბერიძე მათემატიკა
20 ბექა ჯაბნიძე მათემატიკა
21 გიგა ნოდია მათემატიკა
22 ლევან ბერიძე მათემატიკა
23 რევაზ გოჩალეიშვილი მათემატიკა
24 რუსლან ჩერქეზიშვილი მათემატიკა
25 თამარ ბალაძე მათემატიკა
26 ბესიკ გოგოლიშვილი მათემატიკა
27 სულიკო გოგოლიშვილი მათემატიკა
28 გურანდა წულუკიძე მათემატიკა
29 თამარი ყურშუბაძე მათემატიკა
30 მირანდა ფარტენაძე მათემატიკა
31 ნინო ცინცაძე მათემატიკა
32 მარიკა ხარაბაძე მათემატიკა
33 დავით ანანიძე მათემატიკა
34 რამინ ზოსიძე მათემატიკა
35 ბესარიონ მარკოიძე მათემატიკა
36 რუსლან დუმბაძე მათემატიკა
37 დავით დვალი მათემატიკა
38 მამუკა ხაბაზი მათემატიკა
39 თენგიზ შავაძე მათემატიკა
40 გიორგი წულუკიძე მათემატიკა
41 ედნარ შოთაძე მათემატიკა
42 გურამ აბულაძე მათემატიკა
43 ნანა ფევაძე მათემატიკა
44 ირაკლი ზოიძე მათემატიკა
45 ზურაბ აბუსელიძე მათემატიკა
46 მირზა გათენაძე მათემატიკა
47 ნინო შანიძე მათემატიკა
48 გიორგი ბაბუნაშვილი მათემატიკა
49 გოჩა დავითაძე მათემატიკა
50 თამთა დიასამიძე მათემატიკა
 
სპეციალობა – აგრარული მეცნიერებანი
N სახელი, გვარი სპეციალობა
1 მალვინა ფუტკარაძე აგრარული მეცნიერებანი
2 მუხრან ანანიძე აგრარული მეცნიერებანი
3 რუსუდან მელაძე აგრარული მეცნიერებანი
4 სალომე ბერძენიშვილი აგრარული მეცნიერებანი
5 მარიამ ცეცხლაძე აგრარული მეცნიერებანი
6 გიორგი ბერიძე აგრარული მეცნიერებანი
7 მარიანა ზაქარაძე აგრარული მეცნიერებანი
8 გიორგი ფუტკარაძე აგრარული მეცნიერებანი
9 დიანა გოგიჩაიშვილი აგრარული მეცნიერებანი
10 რუსუდან ებრალიძე აგრარული მეცნიერებანი
11 თამთა ტატუნაშვილი აგრარული მეცნიერებანი
12 ნათია ხოზრევანიძე აგრარული მეცნიერებანი
13 ირინე ირემაძე აგრარული მეცნიერებანი
14 ნუკრი ბოლქვაძე აგრარული მეცნიერებანი
15 დავით ველიაძე აგრარული მეცნიერებანი
16 ლაშა აბულაძე აგრარული მეცნიერებანი
17 ლაურა შავაძე აგრარული მეცნიერებანი
18 მაკა პაქსაძე აგრარული მეცნიერებანი
19 მერი მახარაძე აგრარული მეცნიერებანი
20 ლაშა მელაძე აგრარული მეცნიერებანი
21 მერი ჭელიძე აგრარული მეცნიერებანი
22 თამარ ფუტკარაძე აგრარული მეცნიერებანი
23 გიორგი თავართქილაძე აგრარული მეცნიერებანი
24 მარიკა გათენაძე აგრარული მეცნიერებანი
25 აზა ბერიძე აგრარული მეცნიერებანი
სპეციალობა  –  ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
N სახელი, გვარი სპეციალობა
1 ამირან შავაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
2 ნინო ჩაგანავა ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
3 კახა დიმიტრაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
4 ნატო ცინცაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
5 უჩა ჩადუნელი ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
6 ლიკა თურმანიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
7 ბექა მელიქიშვილი ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
8 თეონა თურმანიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
9 ირაკლი დარჩიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
10 მერაბ ბოლქვაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
11 რუსუდან ბერიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
12 რეზო ჩიგოგიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
13 მარიეტა იაკობაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
14 მალხაზ აბაშიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
15 მიხეილ აბაშიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
16 სოფიკო აბულაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
17 ლევან გვარიშვილი ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
18 გოჩა გეგიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
19 ირმა დავითაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
20 როლანდ ესერიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
21 თენგიზ თედორაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
22 თეონა თებიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
23 ირაკლი ქედელიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
24 გიორგი რიჟვაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
25 კახა აბაშიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
26 გოჩა მამულაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
27 ბესიკ ბაჯელიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
28 შორენა შარაშიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
29 მეგი ვარდმანიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
30 მაია აბაშიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
31 სალომე ფალავანდიშვილი ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
32 ქეთევან გვარიშვილი ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
33 გიორგი აბულაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
34 ლაურა დიასამიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
35 ხათუნა ბოლქვაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
36 გიორგი ხინიკაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
37 მარიკა წულუკიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
38 თანგული პაპიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
39 ლაშა ბერიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
40 სულხან ნაკაშიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
41 თეონა ემინაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
42 ხათუნა დუმბაძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
43 ნათია კონცელიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
44 ნანა გოგიტიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
45 ინდიანა ჯაყელი ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
46 ირაკლი აბაშიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
47 რაულ ბერიძე ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
 

48

 

ირაკლი გორაძე

 

ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები

49 ჟულიეტა ბაგრამიანი ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
50 ბერნა ბათუმოღლუ ბიზნესის ადმინისტრირება-ფინანსები
 

ფაკულტეტი: – სოციალურ მეცნიერებათა და ჯანდაცვის ფაკულტეტი

სპეციალობა – ჟურნალისტიკა
N სახელი, გვარი სპეციალობა
1 ხათუნა ბოლქვაძე ჟურნალისტიკა
2 მზია აბულაძე ჟურნალისტიკა
3 ბექა მახარაძე ჟურნალისტიკა
4 სალომე დოლიძე ჟურნალისტიკა
5 გულნარა კაკაბაძე ჟურნალისტიკა
6 გიორგი თებიძე ჟურნალისტიკა
7 შალვა კეკელიძე ჟურნალისტიკა
8 ნოდარი გელაძე ჟურნალისტიკა
9 ჟანა ანანიძე ჟურნალისტიკა
10 ლალი მამულაიშვილი ჟურნალისტიკა
11 ლევან დუაძე ჟურნალისტიკა
12 ლელა ფაღავა ჟურნალისტიკა
13 გიორგი ჟღენტი ჟურნალისტიკა
14 გივი აბაშიძე ჟურნალისტიკა
15 ანნა მდინარაძე ჟურნალისტიკა
16 ირაკლი გუჯაბიძე ჟურნალისტიკა
17 თინათინ ფალავანდიშვილი ჟურნალისტიკა
18 ნინო დავითაძე ჟურნალისტიკა
19 ხათუნა ბერიძე ჟურნალისტიკა

 

 

კომენტარის დაწერა

*

captcha *